Yıkıcı İnovasyon Dalgasıyla Başa Çıkmak

Mar 27th 2015 | Europe

Lütfen bir dakikanızı ayırarak Risk  Yönetimi konusundaki kısa anketimizi cevaplar mısınız?

Anket sonuçlarını bütün katılımcılarla paylaşacağız, sizin cevaplarınız ise gizli kalacaktır.

>> https://tr.surveymonkey.com/r/3MJZPSL

Saygılarımla,

EuroFinance Ekibi

 

 


Çok uluslu şirketler ve Türkiye’nin önde gelen şirketlerinin şu anda karşı karşıya bulundukları konular hakkında daha fazla bilgi edinmek için İstanbul’daki etkinliğimize katılın.

Türkiye’de Nakit, Hazine ve Risk Yönetimi
20-21 Nisan 2015 - İstanbul, Türkiye
www.eurofinance.com/Turkiye

EuroFinance'ın Türkiye konferansı, işbirliği yapmak ve çözümleri paylaşmak isteyen üst düzey uluslararası hazine profesyonellerinin buluşma noktasıdır. Nakit ve hazine yönetimi alanında çalışıyor ve uluslararası alandaki en son ve en iyi uygulamalar hakkında bilgi edinmek istiyorsanız bu etkinlik tam size göre.

Programda ayrıca şu başlıklar da var:

  • Jeevan Perera, Kıdemli Mühendis – Risk Yönetimi, NASA, ABD: Dünyanın dışındaki risk yönetiminden söz edecek.
  • Mariko Yashiro, Nakit Yönetimi, F. Hoffmann-La Roche – İsviçre: Sanal hesabın avantajları ve bu ürünün Türkiye pazarına nasıl uygulanabileceğini değerlendirecek.
  • Nurtaç Ziyal, Yıldız Holding Birleşme, Satın Alma ve Yatırımcı İlişkileri Genel Müdürü:  Avrupa’da büyük bir şirketin satın alınmasıyla ilgili deneyimlerini aktaracak.
  • Bülent Beydüz, Erdemir Grup Mali İşler Koordinatörü – Türkiye: Bir finans uzmanı olarak Mali İşler Koordinatörlerinin (CFO) nasıl düşünmesi gerektiği konusundaki görüşlerini açıklayacak.

Kaydınızı hemen yaptırın ve benim dışımda büyük çokuluslu şirketler ve Türkiye’nin en büyük şirketlerinden önde gelen CFO’lar, Finans Müdürleri ve Hazine Yetkililerinin katılacağı konferanstaki yerinizi alın.

Henüz rezervasyon yaptırmadıysanız henüz zaman var. Kaydınızı üç şekilde yaptırabilirsiniz:

Konferansın web sitesini ziyaret edin

Broşürü indirin

Çevrimiçi kayıt yaptırın

#EuroFinance

MENU